Amary, Ayanah, Bruna, Daya, Global Trendler, Kelem, Kyrielle, Livia, Marima, Melaime, Model Çantalar, Murielle, Saveria, Timaya, Trend Ürünler, Ubertha

Çantada Suni Deri Kalitesini Nasıl Anlarız

Suni Deri Kalitesini Çantada Nasıl Anlarız?

Başta normal derinin pahalılığından üretilmeye başlanmış olsa da suni derinin artık çanta piyasasının vazgeçilmez bir parçası olduğu da inkar edilemez.

İç kaplaması, ağırlığı, dayanıklılığı ve modeli gibi pek çok değişkeni olan suni deri çantanın kalitesini en çok etkileyen parçası.

Biz kullanıcılar tarafından çantanın ağırlığı, dayanıklılığı ve şıklığı modelinden bağımsız olarak çoğu zaman kullanılan suni derinin kalitesine bağlı olarak belirlenir.

Kalitesine göre zaman zaman gerçek deriden bile daha pahalı olabilen suni deri çanta seçerken göz önünde bulundurmamız gereken en önemli faktör.

Özellikle dış mekanlarda kullandığımız Spor ve Seyahat Çantalarının derilerinin kalitesi ve dayanıklılığı diğer çanta modellerine göre kendini çok daha erken gösterir.

Suni Deri ve Kalitesi

Sizi duyar gibiyim online alışveriş yaparken suni deri kalitesini nasıl anlayabileceğinizi soruyorsunuz. İnanın online değil mağaza alışverişi bile yaparken elimize aldığımızda bile bir çantanın suni derisinin kalitesini anlamamız çok zor. Ben bu sorunu şöyle çözdüm.

Belli bir fiyat ve kalite skalasında, markasını kar marjından daha çok düşünen, üretimde çanta sayısını değil kalitesini hesaplayan firmalardan alışveriş yapıyorum. İnanın buraya tıkladığınızda çok kaliteli çantaların da ulaşılabilir fiyatlara satılabildiğini göreceksiniz.

Spor ve Seyahat Çantaları

EvyLaure spor ve seyahat serisi ile sizleri bu kendinize ayırdığınız özel ve ayrıcalıklı zamanlarda şık ve rahat hissettiriyoruz. İnanın spor salonuna girerken veya uçağınızın saatini bekleyip kahvenizi yudumlarken yanınızda duran çantalarınıza aldığınız birkaç beğeni bakışı sizi çok daha iyi hissettirmeye yardımcı olacak.

En kaliteli suni derilerden üretilen, saten astar ve çok kullanışlı iç ve dış ceplerle tamamlanan, ihtiyaçlarınız ve rahatlığınız en ön sırada tutularak EvyLaure için özel tasarlanan spor ve seyahat çantalarını incelemek için buraya tıklayın.

Çanta, kıyafet ve aksesuar seçimi bu noktada da önemini devam ettiriyor. Hem rahat hissedeceğimiz hem kullanışlı hem de şık hissettirecek çanta modelleri bulmak bulmak biz beyler için bayanlara olduğundan biraz daha zor gibi.

Spor çantalarında, omuz çantaları ve hatta sırt çantalarında sezon trendleri ve bizim tarzımıza uyum sağlayacak ürünler hepimizin alışveriş listelerinde yer alıyordur. Çantalar her ne kadar kadınların bir temel aksesuarı olarak görülse de bir çantası olmadan spora veya seyahate gidebilecek bir erkek de bulmamız mümkün değildir sanırım. Spor çanta ve sırt çantası markaları arasında siz de farkınızı ve titizliğinizi ortaya koyacak modeller görmek için tıklayın.

Dünya üzerinde birçok ülkede satılan EvyLaure çanta ve takıları mağazamızdan inceleyin.