Ayanah, Global Trendler, Model Çantalar, Trend Ürünler

EvyLaure Ayanah Çanta

Sırt çantası ve omuz çantasının özelliklerini bir arada kullanabilme imkanı sağlayan EvyLaure Ayanah çanta kapağında kullanılan kroko deri, alışılmış sırt çantalarının ötesinde sizi sportiflik ile klasik bir havaya aynı anda büründürme iddiası ile tasarlandı.

Ayanah sırt çantasının ön kapağındaki klips bir dizayn parçası olarak çantanın ön kapağına eklenmiş ayrıca görünmeyen iç kısmında da mıknatıs ile desteklenmiştir.

Orta büyüklükte olan Ayanah sırt çanta geniş bir iç hacme sahiptir. Ayrıca Ayanah’ın ağzı büzgülü olup, açılıp kapatılması esnasında derinin birbirine sürtmesini engellemek için geçiş yerlerinde metal halka kapsüller kullanılmıştır.

EvyLaure logo baskısı kullanılan Ayanah çanta ölçüleri, yükseklik 27 cm, genişlik 29 cm, derinlik 14 cm dir.

Çantanın diğer renk alternatiflerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında EvyLaure Paris

EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır. Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın