Global Trendler, Kyrielle, Model Çantalar, Trend Ürünler

EvyLaure Kyrielle Çanta

Hem şık hem gündelik tarifine uygun olan EvyLaure Kyrielle çapraz omuz çantası, genelde büyük çanta kullanmayı tercih etmeyen küçük ve zarif görüntüleri sayesinde konforunu düşünen, hareketli yaşayan kadınların vazgeçilmezi olmuşturlar.

Özellikle çantanın ön kapağında kullanılan kroko derinin, çanta genelinde kullanılan aynı renk diğer deri ile kombinasyonu çantanın kullanış tercihlerinin genişlemesine olanak sağlamıştır.
Özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz Kyrielle postacı çantasını, kısa süreli gezmelerde de yanınızdan ayıramayacaksınız.

Fermuarlı dış cep, arkada bulunan açık cep ve çanta içerisinde bulunan göz cepler sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Çanta içerisinde kullanılan bej rengi saten astar, fermuarda bulunan logolu metal elcik ile çanta ön yüzünde bulunan metal EvyLaure logosunun birbirine uyumu çantada dikkat çekmektedir.

Çantamızın ölçüleri yükseklik 18 cm, genişlik 27 cm, derinlik 5 cm’dir.

Kyrielle kadın çapraz çanta renk seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında EvyLaure Paris

EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır. Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Paylaşımlar