Global Trendler, Livia, Model Çantalar, Trend Ürünler

EvyLaure Livia Çanta

Bayanlar!

Hem rahat hem de şık bir el çantası arıyorum deyişinizi duyar gibiyim. İşte tam sizin isteklerinize göre tasarlanlanmış EvyLaure Livia El Çantası.
Yumuşak deri dokusu, orta büyüklükte iç hacmi ve zarif bir duruşu ile tarzınızla bütünleşmeye ideal bir çanta görünümünde. Markanın metal logo aksesuarının da ayrı bir hava kattığını söylemeden geçmeyelim.
Çanta ağzı fermuar ile kapatılıyor ve elcik yine EvyLaure logolu kullanılmış. Çanta içerisine ise anahtarlık yada cep telefonu girebilecek büyüklükte fermuarlı bir cep daha konulmuş.
Livia el çantası ölçüleri yükseklik 23 cm, genişlik 33 cm, derinlik ise 14 cm olarak tasarlanmıştır.

Çantanın diğer renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında EvyLaure Paris

EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır. Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın