Global Trendler, Melaime, Model Çantalar, Trend Ürünler

EvyLaure Meliame Çanta

Her sezonun klasik trendi haline gelen kullanışlı, büyük ve zahmetsiz oluşu sayesinde de kadınlar tarafından çok tercih edilen Meliame omuzdan askılı el çantaları, geniş bir iç hacime ve kaliteli bir suni deri dış kumaşa sahiptir.

Genişliği 31 cm, yükseklik 35cm, derinlik 10 cm ölçülerinde olan Meliame kadın omuz çantası üzerinde EvyLaure 3 Boyutlu logo baskısı kullanılmıştır.

Meliame çanta modelinin içerisinde astar kullanılmamış ve kullanıcıya doğal bir dokunuş hissi vermesi sağlanmıştır. Ayrıca çanta içerisinde fermuarlı orta boy bir cep daha kullanıma sunulmuştur.

Meliame çanta renklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Hakkında EvyLaure Paris

EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır. Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın