Global Trendler, Model Çantalar, Timaya, Trend Ürünler

EvyLaure Timaya Çanta

Orta büyüklükte bir sırt çantası olan EvyLaure Timaya, kadınların günlük hayatın her anında kullanabileceği ve kullanım rahatlığı olan bir çanta olarak dikkati çekiyor.

Eğer rahatlığınıza düşkünseniz, Evylaure Timaya sırt çantası ilk tercihiniz olmaya adaydır. Ofiste, alışverişte yada yürüyüşte ihtiyacınız olan her şeyi rahatlıkla içine atabiliyorsunuz. Ön yüzünde bulunan fermuarlı cebi ve içerisinde de bulunan ilave cepleri sayesinde yanınızdan ayırmadığınız özel eşyalarınızı taşımanıza yardımcı oluyor. Timaya kadın sırt çantasında kullanılan 1.sınıf suni deri, iç yüzeyini kaplayan bordo saten astar ve fermuarlarda kullanılan çelik logolu elcikler kalitesinin bir yansıması olarak göze çarpıyor.

Timaya sırt çantasının ölçüleri yükseklik 32 cm, genişlik 24 cm, derinlik ise 14 cm’dir.

Diğer renk seçeneklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında EvyLaure Paris

EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır. Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Diğer Paylaşımlar

Bir Cevap Yazın