EvyLaure’un hikayesi, Paris’te açılan bir ofis ile başladı. Çok uluslu ortaklık yapısıyla kurulan EvyLaure, 3 kıtada farklı toplumların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının ortak noktaları göz önünde bulundurmaktadır.

Makyaj, kozmetik, parfüm, çanta, bronz takı ve saat ürün gruplarında 3000’in üzerinde ürün bulunduran geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Bulunduğu ülkelerin şartlarına göre satış organizasyonları kuran EvyLaure MLM( Multi Level Marketing), mağazacılık ve online satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

Ürün geliştirme ve tasarım ekibi ile yıl içinde sürekli yeni ürünler geliştiren firmamız ayrıca başka firmalara da tasarım ve koleksiyon hazırlama hizmeti vermektedir. Kısa sürede dünya çapında adından söz ettirmeyi başaran EvyLaure, tasarımlarından aldığı güç sayesinde ürün çeşitliliğini sürekli genişleterek ekonomik bağımsızlığını elde etmiş, kendine ve çevresindekilere özen gösteren kadın ve erkeklerin moda, aksesuar, parfüm ve kişisel bakım gereksinimlerini karşılamayı kendine ilke edinmiştir.

“ Lüks değil bir ihtiyaç olan Fransız şıklığını ve kalite anlayışını daha fazla insana ulaştırmak”

Misyonunu, bize göre “ lüks değil bir ihtiyaç olan Fransız şıklığını ve kalite anlayışını daha fazla insana ulaştırmak” olarak belirleyen EvyLaure markası, sofistike, tutkulu aynı zamanda güçlü ve bağımsız insanların gündelik ve özel günlerde kullanabilecekleri tüm ürünleri ambalajından içeriğine kadar tasarlayıp, kaliteden ödün vermeden üretip tüketicilerin beğenisine sunmaktır.

Vizyonumuz, hayatın akışında hızlıca değişebilen yaşam tarzlarına, markamızın vizyonu ile uyumlu çözümler geliştirip, bu değişimi ürünlerinde hissettirmek, yenilikçi ruhunu kaybetmeden, global olarak insanların yaşamlarına dokunan ve hayat kalitelerini artıran bir marka olmaktır.

Çanta (100)

Bronz (48)